Ką padovanoti automanui?

Artėjant Kalėdoms, dažnas kankinasi svarstydamas, ką šiemet padėti po eglute. Ar vis dar nežinote, kas nudžiugintų dėl automobilių galvą pametusį artimąjį ar draugą? Siūlome keletą dovanų idėjų – išsirinkite labiausiai tiksiančią ir patiksiančią Jūsų automanui.

  1. Galimybė pasivažinėti reto modelio automobiliu ar netgi prasilėkti lenktynių trasa – skamba nerealiai? Įvairūs dovanų kuponai siūlo visko – nuo pasivažinėjimo prabangiu Lamborghini ar Ferrari iki sportinio automobilio vairavimo „Nemuno žiedo“ trasoje. Jums tereikia išsirinkti iš gausybės ekstremalių pasiūlymų ir apdovanoti artimąjį patirtimi, visiems metams pakrausiančia adrenalinu.
  2. Ar Jūsų draugas jau seniai svajoja apie vardinį automobilio numerio ženklą? Iš tiesų tokia dovana būtų neeilinė, tik jai įgyvendinti Jums gali prireikti įgaliojimo rašto. Tačiau net ir nutuokdamas apie Jūsų idėją, bičiulis tikrai bus laimingas – nudžiuginkite jį parodę dėmesį šiam sumanymui ir padėdami sutvarkyti reikalingus dokumentus. Daugiau informacijos apie vardinių valstybinių automobilių numerių registravimą galite rasti čia: http://www.regitra.lt/lt/transporto_priemoniu_registravimas/valstybinio_numerio_zenklai/vardiniai
  3. Aistringam visų „automobilinių“ naujienų sekėjui, be abejonės, galime pasiūlyti tik viena – profesionalaus žurnalo apie automobilius prenumeratą. Solidūs „Top Gear“ ar „Auto Bild“ žurnalai, leidžiami Lietuvoje, tikrai padėtų Jūsų brangiam žmogui sužinoti visas karščiausias automobilių naujienas. Tuo tarpu mėgstančius paskaityti daugiau ar net turinčius knygų apie automobilius kolekciją siūlome nudžiuginti naujausiu „Top Gear“ leidiniu – Richardo Porterio, vieno iš „Top Gear“ laidos ilgamečių kūrėjų, knyga „Ir ta gaidele“ (angl. „And On That Bombshell“). Kultinės laidos scenarijaus autorius dalijasi šmaikščiais pasakojimais apie užkulisiuose likusius laidos kūrėjų nuotykius, kurie neabejotinai pralinksmins net ir rimčiausią automaną.
  4. Koks automobilių fanas nenorėtų aplankyti sportinių lenktynių? Jau dabar galite pasirūpinti išankstine savo laiko rezervacija „ENEOS 1000 km lenktynėse“, kurios vyks liepos 20-23 dienomis Palangoje ir jau sulaukė didelio lenktynininkų susidomėjimo. O jei žadate savo kišenę atverti dar plačiau ir dovana tiesiog priblokšti mylimąjį – siūlome pasidomėti kvapą gniaužiančiomis pasaulinio lygio varžybomis.
  5. Originalumo tikrai niekada nestokosite specialiuose internetiniuose puslapiuose pasidairę įdomių automobilių aksesuarų. Kai kurie iš jų gali būti visiškai netikėti, bet dargi ir labai naudingi, pavyzdžiui, neįprastai platus, dažniausiai policijos naudojamas veidrodėlis, kuris vairuotojui leidžia matyti 180 laipsnių vaizdą už savęs. http://goo.gl/rhIg4p
  6. Jei Jūsų bičiulis ar artimasis itin daug laiko praleidžia automobilyje, jį pradžiuginsite miela jaukumo suteiksiančia smulkmena. Apsvarstykite, kas leistų automobilio savininkui dar geriau įsikurti savo transporto priemonėje – mėgstamos muzikos grupės kompaktinė plokštelė, nuotaiką keliantis – galbūt net savadarbis? – pakabutis, nauji kilimėliai su specialiai užsakytais užrašais, o gal ypatingas kvapas, primenantis vasarą sode tvyrantį gėlių aromatą? Čia tikrai rasite gausų jų pasirinkimą: http://www.erbolario.com/en/tipologie-prodotti/scented-sachets/
  7. Prabanga tviskančios tarptautinės automobilių parodos – dažno automano svajonė. Juk kas nenorėtų pirmasis išvysti naujausius automobilių modelius ir įdomiausius konceptus? Renkantis, kurią parodą aplankyti artėjančiais metais, siūlome atkreipti dėmesį į tai, jog būtent kitąmet vyks kas du metus rengiama Paryžiaus automobilių paroda (daugiau informacijos: http://www.mondial-automobile.com/en/visitors/), o jei norite į tokį nuotykį leistis kuo greičiau, siūlome suskubti pirkti bilietus į jau vasario pabaigoje vyksiančią Ženevos automobilių parodą (http://www.salon-auto.ch/en/).
  8. Praktiška dovana automanui – telefono laikiklis. Nėra abejonių, kad dabar išmanieji telefonai atlieka daugybę funkcijų – nuo navigacijos iki muzikos grotuvo. Bėda ta, kad vairuotojui patogios telefonui pasidėti skirtos vietos automobiliuose dažniausiai nėra, tad norėdamas patikrinti, ar važiuoja teisingu keliu, jis turi žongliruoti telefonu ne pačiomis saugiausiomis sąlygomis. Šis nepatogumas gali būti greitai išspręstas su Jūsų pagalba!
  9. Jei automanas, kuriam renkate dovaną, dargi serga ir istorijos liga, nėra abejonių – būtina jį pradžiuginti senovinių mašinų enciklopedija (pavyzdžiui, šia autofanų surinkta geriausių automobilių rinktine: http://www.amazon.com/Top-Gear-Cool-Coolest-Cars/dp/1849901392), retu senoviniu plakatu (tokio galite paieškoti čia: http://www.allposters.com/-st/Classic-Car-Posters_c54517_.htm), ar suplanuotu vizitu į muziejų. Tarp vertų aplankyti muziejų Lietuvoje, galime paminėti ne taip seniai duris atvėrusį Techniko muziejų Kaune, Stasio Brundzos automobilių ir transporto muziejų, o norintiems leistis į ilgesnę kelionę – siūlome Rygos automobilių muziejų arba Berlyno klasikinių automobilių muziejų (daugiau: http://goo.gl/jlZ2fy).

Linkime sėkmingos dovanų medžioklės ir gražių švenčių!

0 atsakymai

Atsakyti

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesikuklinkite, prisidėkite ir Jūs!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *